YOSEMITE + AUTOCAMP TURU — Filizlenmiş Mutfak

Kaldığımız Airstream treyler glamping noktası Autocamp’ın instagramında bazı fotoğraflar paylaştım ve birçoğunuz inceleme istedi, bu yüzden referans olması için buraya bazı düşünceleri kaydedeceğim. Bir çadırda ve bir arabada kamp kurduk, ancak mülk üzerinde bir havuz ve mini mutfak ile donatılmış bir karavana çıkmayı çok daha kolay bulduk. Bu rahatlığın bir bedeli olduğunu biliyorum ve özellikle küçük çocuklarla (o zamanlar benimki 4,5 ve 6 yaşındaydı), yapabildiğimde kesinlikle bunun için ödeme yapardım. Hazırlık ve temizliği önemli ölçüde azalttı. Dördümüz için güzel bir sundurma ve daha fazla alana sahip olan erişilebilir süitlerden birinde kaldık. Geri döndüğümüzde, birkaç aile ile senkronize olmak ve birlikte fragman rezervasyonu yapmak eğlenceli olurdu. Airstream treylerleri de harika görünüyordu ve yerleşimin görünümünden, lobiden tepede olan bir tane almanızı öneririm, aşağıdan değil. Sadece biraz daha fazla alan ve bazılarından daha güzel bir manzara var gibiydi.

Çok fazla şeyin olmadığı Midpines’de bulunuyor. Yosemite park kartı olmadan ayrılmayın. Yani bir otobüs/servis var ama özellikle çocuklar ve o gün için gerekli donanımlar söz konusu olduğunda araca sahip olmak önemliydi. Midpines’deki yiyecek seçenekleri ve pazarlar sınırlıdır, bu nedenle paket servis almayı düşünüyorsanız, gerçekten çok fazla bir şey olmadığını ve orada olanın harika olmadığını unutmayın. İlk gün park kartımız yoktu ve bölgede yürüyüşler yapabileceğimizi düşündük ve pek bir şey bulamadık. Yaklaşık bir saat uzaklıktaki Bass Gölü’ne arabayla gittik ve havuzda biraz zaman geçirdik. Parkın içinden geçen yolculuk çok güzel ve biz aldırmadık. Bu sesli kitabı dinledim ve çok sevdim.

Ayrıca hepiniz benim yemek planımı istediniz, böylece bazı kolay fikirler edinebilirsiniz. Her zaman yemek yaparım, ailemi harika bir kamp mutfağıyla etkilemek zorunda hissetmedim. Basit tuttuk. Bu tariflerden bazılarına bağlantı vereceğim, ancak birçoğunun, aylık abone değilseniz tariflerin ve paketlerin alakart olarak satın alınabileceği SK Yemek Kulübü’nden olduğunu unutmayın. Bir şey olursa, umarım bu size bazı fikirler verir. Genellikle Thrive Market’ten aldığımız atıştırmalıklar.

MENÜ

Kahve + Kremalı
Kuru gözleme karışımı (tarifi aşağıdadır)
Yumurtalar
Tavuk Sosisleri
doğal yoğurt
Tahıl karışımından oluşan tatlı
çilek

Sandviçler: pesto, hindi, peynir, badem ezmesi, reçel
Dil peyniri
Cips/Kraker (Siete (çiftlik!) ve Basit Değirmenler favorilerdir!)
Barlar
iz karışımı
Hazır Meyveler + Sebzeler

Vejetaryen biber + avokado ile fırında tatlı patates
Sosisli sandviç (sonuçta kamp yapıyor) ve salata (evden getirilen sos)
Kamp Alanı Fajita Kaseleri (çoğu önceden yapılmış ve yeniden ısıtılmış)

Tekila + Topo Chico + Limon
Kırmızı şarap
çikolata kaplı şeylerSource link

Leave a Comment

Your email address will not be published.