Yeşil Sarımsak Pesto – Kutsal İnek Vegan

bu baharatlı yeşil sarımsaklı pesto mevsimlik makarna sosu olarak veya sandviçler ve dürümler için sürülebilir şekilde harika çalışır.

Çiftçi pazarında yeşil sarımsak bulursanız veya kendiniz yetiştirirseniz, bu kolay ve lezzetli yeşil sarımsaklı pesto tarifini yapmak için kullanın. Taze ve lezzetli ve harika baharatlı ve yapması sadece birkaç dakika sürüyor. Bir avuç fesleğen, genç sarımsak soğanlarının müstehcenliğini azaltıyor ve kabak çekirdeği, bu tarifi fındıksız tutarken lezzetli bir ceviz aroması katıyor. Aynı zamanda glütensiz, soya içermeyen ve vegan bir tariftir.

Bir kaşıkla beyaz bir kapta zeytinyağı ile yeşil sarımsaklı pesto.  Yanında yeşil bir havlu var.

Pesto sosları seviyorsanız, muhtemelen bu klasik vegan fesleğen pestodan rezene yaprağı pesto ve havuç pestoya kadar her çeşit yeşillik ile lezzetli pestolar yapıyorsunuzdur. Bu lezzetli yeşil sarımsaklı pestoyu listeye ekleyin.

Tüm pestolar gibi, mutfak robotunda dakikalar içinde bir araya gelen, hazırlanması kolay bir sos. Çoğu süpermarkette yeşil sarımsak bulunmadığından (en azından benim yaşadığım yerde değil). Ancak bunu özel gıda ve sağlıklı gıda mağazalarında veya çiftçi pazarlarında bulabilirsiniz – yeşil soğanlara çok benziyorlar, ancak daha büyük soğanları var. Taze, solmuş veya odunsu olmayan yeşillikler arayın.

Sarımsak seviyorsanız (yapıyorum!), bu sos sizin için olabilir. Bazı müstehcenliği yumuşatmak için bir avuç tatlı fesleğen kullanmama rağmen, sarımsak aroması ile aşılanmıştır. Çocuklara vermeyi planlıyorsanız, daha fazla fesleğen kullanmak ve yeşil sarımsak ampullerinin miktarını azaltmak isteyebilirsiniz.Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.