Yeni evimize hoş geldiniz!

Yeni Rawmazing evimizin bu sayfasında, bu yazıyı okuduğuna inanamayan bir parçam var. Geleli çok uzun zaman oldu. Rawmazing’i geliştirmeye başladığım zamandan başlarsam, yıllar. Tasarımcılar ve benim yeni sitede çalıştığımız ayları sayarsanız, sekiz.

Bir web sitesi geliştirmeye giden inanılmaz miktarda iş var. Rawmazing 6 yıldan fazla içeriğe sahiptir. Biraz Everest’e tırmanmaya benziyor. Pek değil, ama sen benim fikrimi anladın. Her görüntünün yeniden biçimlendirilmesi, her iletinin yeniden yazılması gerekiyordu. Tasarım çalışması revize edildikten sonra revize edilmiştir. Ama kahretsin, buna değdi. Geliştirici sitesini canlı gördüğümde gerçekten ağladım. Ve bugün, nihayet tüm sıkı çalışmamızın meyvesini size getirebiliriz!

ayçiçekleri

Size birkaç yeni şey ve gelecekle ilgili planlarımızı bildirmek istedim.

  • Kontrol etmeniz gereken ilk şey tarif indeksidir. Tarif aramak çok daha kolay. Malzemeleri aramak istiyorsanız, sağ üst köşedeki arama kutusunu kullanmanız yeterlidir.
  • Gördüğünüz gibi mesajlar farklı. Tarifler hala yazdırılabilir ama çok daha güzel. Ve tüm tarifler hala orada. 300’den fazla.
  • Bloga yeni bölümler ekliyoruz. Daha fazla pişmiş yiyecekler (tüm bitki bazlı, tam gıdalar), genişleteceğimiz güzellik için ayrı bir bölüm, bu bitki temelli yaşam tarzını keşfedeceğim bir yaşam tarzı kategorisi görecek ve harika insanlar ve eğlenceli şeyler tanıtacaksınız. Fotoğraf bölümü, fotoğraf siteme bağlanıyor, ancak yakın gelecekte size perde arkasını göstermek ve yol boyunca öğrenmenize yardımcı olmak için genişletilecek. Mağaza için çok heyecanlıyım. En harika yaşayan bitkisel ürünlerin küratörlü koleksiyonlarını içerecek şekilde genişleyecektir. Şu anki durumda, ihtiyacınız olan şeyleri bulmanız ve sipariş etmeniz çok daha kolay olmalı.
  • Her tarifin kenar çubuğunda vurgulanan ana malzemeleri veya pişirme gereçleri olacaktır. Bir şey lazım? Sadece resme tıklayın ve daha fazlasını öğrenebilir ve hatta ürünü sipariş edebilirsiniz.
  • Ayrıca, daha ilginç tarif bilgileri bulabileceğiniz gerçekten harika bir “ipucu kutusu” eklemeye başlıyoruz.
  • Yıllardır bizimle olsanız bile, birçok faydalı bilgi içeren harika bir ‘başlangıç ​​sayfamız’ var.
  • “SSS” sayfası yeniden biçimlendirildi ve siz bize soru sordukça sayfaya ekleyeceğiz.
  • Ve yeni “Hakkında” sayfamıza uğramanızı istiyorum. Orada yakın zamanda bir düğün fotoğrafı yayınladım ve ayrıca size kim olduğum ve bu blogu neden yazdığım hakkında biraz fikir veriyorum.

Artsy Geek’ten Jennifer Heller, dileklerimi gerçeğe dönüştürmek için harika bir iş çıkardı. Shannon (asistanım) ve Kaia (kızım) ve ben yorulmadan çalıştık, her şeyi mükemmel hale getirmek için postadan sonra posta gönderdik. Ve sonuçlardan heyecan duyuyorum ve yardımları için çok minnettarım. Ve özellikle de kocam Peter çünkü onun desteği olmasaydı bu mümkün olmazdı.

Yeni site hakkında ne düşündüğünüzü gerçekten bilmek isterim. Salı günkü ilk yeni tarif yazımızın tadını çıkarın ve arayın!

Şununla paylaş

Pinterest’te paylaşın

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.