Tatlı Patates Soslu Hızlı Vegan Enchiladas


Hafta içi gecelere uygun bir enchilada benim için pek çok kutuyu işaretlemeli. Kısa listeye hazır mısınız? Buradayız. Bu enchiladas lezzetli VE: montajı kolay, ön pişirme bileşenleri olmadan, tüm ağır peynir çeşitlerine sağlıklı bir alternatif ve ideal olarak on dakikadan kısa sürede fırında hazır. Bu rüya senaryosu. Biraz denemeden sonra size bu hızlı vegan enchiladaları getiriyorum.
Tatlı Patates Soslu Hızlı Vegan Enchiladas
Baktığınız şey siyah fasulye, tatlı patates ve gizli bir zerdeçal takviyesi ile yapılmış yumuşak enchiladas. Ayrıca sebze ve vegan bir versiyon oluşturmaya odaklandım, ancak aynı zamanda kolayca uyarlanabilir. Buradaki dolguya biraz beyaz peynir eklemek istiyorsanız (elbette vegan değilseniz), o zaman gidin. Bunlar ayrıca biraz iyi guacamole ile tepesinde çok iyi. Bu, bir tortillada yuvarlamayı ve kabarcıklı ve altın rengi kahverengi olana kadar pişirmeyi hayal edebileceğiniz şeylerin çoğunu barındırması gereken bir tarif.
Tatlı Patates Soslu Hızlı Vegan Enchiladas
Bu tarif, yaptığınız son dakika lazanyasına ruhen benzer. Aslında her ikisi üzerinde de aynı anda çalışmaya başladım, yani birini beğendiyseniz diğerini de deneyin.
Tatlı Patates Soslu Hızlı Vegan Enchiladas

varyantlar

Birkaç not, konserve kış kabağı tarifini yazdım – balkabağı, tatlı patates veya başka bir kış kabağı gibi herhangi bir şey işe yarayacaktır. Sizin ve ailenizin sevmeye meyilli olduğu her şey. Bir süre önce Trader Joe’nun deposuna yaptığım bir gezide konserve balkabağına rastladım ve buradaki resimde gördüğünüz şey bu. Tabii ki konserve yerine evde közlediğiniz kabağı kullanabilirsiniz – bu sadece süreci yavaşlatır ;)…

101 yemek kitabına üyelik

Reklamsız Premium Üyelik şunları içerir:
-Reklamsız içerik
-Yazdırılabilir Tarifler
Baharat / Bitki / Çiçek / Lezzet PDF tarif kitabı
Hafta İçi Ekspres PDF tarif kitabı
-Yıl boyunca sürpriz bonuslar


Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.