Tatiller İçin En İyi Çiğ Vegan Tarifler

Tatil tarifleri tipik olarak patates püresi, doldurma ve balkabağı turtası vizyonlarını çağrıştırır. haklı mıyım? Peki, bu tariflere (ve daha fazlasına!), çiğ vegan tarzına sahip olabilirsiniz! Kendinizi mevsimlik favorilerden mahrum bırakmanıza gerek yok, ayrıca misafirleriniz de onları sevecek! Ben de bu tatil sezonunda çiğ yumurta likörü olmadan yaşayamam. Yumurta likörüm olmalı!

Lafı daha fazla uzatmadan, işte benim en sevdiğim çiğ vegan tatil tarifleri:

çiğ yumurta likörü

Misafirlerinize bu lezzetli çiğ yumurta liköründen bir bardak servis yapın. Ah çok zengin, bu yumurta likörü onları yakında tatil havasına sokacak. Kaju fıstığı, hurma ve hindistancevizi yağı (yeterince çılgın!) Bu hazırlaması kolay tarifin ana bileşenleri.

Hemen karıştırın ve servis yapın ve zevk çığlıklarını dinleyin!

Çiğ patates püresi

Her tatil yemeğinde patates püresi olmalı, hatta vegan bir yemek bile! Bu patates püresi tarifi, doyurucu ve garnicky aromasıyla doludur. Merak ediyorsan burada çiğ patates yok! Bu patates püresi karnabahar ve kaju ile yapılır.

Parti yemeğinize çiğ patates püresi eklediğinizden emin olun!

çiğ doldurma

Ceviz, hurma ve kereviz bu lezzetli çiğ dolmanın temel bileşenleridir. Bu doldurmayı bir sonraki tatil yemeğinize ekleyin – misafirleriniz daha fazlasını isteyecek!

Bonus: Bu tarifi önceden yapabilirsiniz.

Ham Kızılcık Relish

Kızılcık tadı olmayan bir tatil yemeği nedir? Bu inanılmaz derecede basit kızılcık tadı tarifinde sadece iki malzeme var: kızılcık (tabii ki!) ve hurma. Ayrıca çok lezzetli ve sofralarınızın vazgeçilmezi.

Daha fazla yumruk ve renk için doğranmış portakal ekleyebilirsiniz. Yum!

çiğ balkabağı turtası

Çiğ yemek, en sevdiğiniz yiyeceklerden vazgeçmek anlamına gelmez. Bir tatil tatlısı için çiğ balkabağı turtası pişirin. Bu balkabağı turtası hafif ve kremsi ve oh çok iyi!

Bu pastayı dondurucuda saklayın. Misafirlerinizi etkilemek istediğinizde, sadece dondurucudan çıkarın, dilimleyin ve servis yapın!

Tatil favorileri, çiğ vegan tarzı…

Bu tatil sezonunda bu tariflerden hangisini yapacaksınız? Gördüğünüz gibi çiğ vegan olmak, kendinizi eski favorilerden mahrum bırakmak anlamına gelmiyor. Ve bu tarifler o kadar güzel ki pişmemiş misafirlerinize güvenle servis edebilirsiniz.

Ve eğer çiğ yumurta likörü yapıyorsanız, ben geliyorum!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.