Spin Sınıfını Denemeniz İçin 3 Neden | fitness, kilo kaybı, egzersiz ve daha fazlası

Spin Sınıfını Denemeniz İçin 3 Neden

Sizi motive edecek bir antrenman bulmakta zorlanıyor musunuz? Çalışmaktan ama sonuçları görememekten bıktınız mı? Sağlıklı bir diyetle birlikte eğirme dersleri çözüm olabilir! Sadece hareketli müzik içeren eğlenceli bir deneyim değil, aynı zamanda en iyi antrenmanı yapmanızı sağlayacak profesyonel bir eğitmen tarafından yönlendiriliyor. Spin sınıfını denemeniz için üç ana neden:

  1. Toplam vücut egzersizi

Kilo vermekte veya kas yapmakta zorlanıyorsanız, bunun nedeni muhtemelen kaslarınızı gerektiği gibi çalıştırmamanızdır. Spin sınıfı, tüm vücudunuz için harika olan kısa, yüksek yoğunluklu bir antrenmandır. Bacaklarınızdan omuzlarınıza ve aradaki her kasınıza kadar her şeye fayda sağlar. Merkez bölgenizi, üst bedeninizi, sırtınızı, kalça kaslarınızı, dörtlü kaslarınızı, hamstring kaslarınızı ve alt bacaklarınızı güçlendirirken sınıf başına ortalama 400-700 kalori yakmayı bekleyebilirsiniz.

  1. Herkes yapabilir

Sırt sorunları? Omuz sakatlığı? Formda değil misin? Sorun yok! Herkes bir eğirme dersi alabilir ve kendi hızınızda gidebilirsiniz. Sabit bisikletler, hızları veya zorluk seviyelerini değiştirmenize izin verir, böylece sürüşü beceri seviyenize göre ayarlayabilirsiniz. Başkalarının ne yaptığı hakkında endişelenmeyin – sınıfı (ve antrenmanınızı) özelleştirin! En önemlisi, bir yaralanmanız veya sorununuz varsa değişiklik talep etmek için dersten önce eğitmeninizle konuşabilirsiniz.

  1. Yalnız değilsin

Eğitmenleri ve diğer binicileri tanıdıkça, geri dönmenizi sağlayacak arkadaşlıklar geliştireceksiniz. Egzersiz yapmak artık korktuğunuz bir angarya değil, sosyalleşmenin ve zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu harika hissettirmenin bir yolu olacak.

İşaretlerinize, ayarlayın, dönün! O bisiklete binip yakılan kalorileri izlemenin zamanı geldi. Yüksek yoğunluklu bir antrenmandan sonra vücudunuzun parçalanmasına izin vermenin iyi olmadığını unutmayın. İyileşmeniz sırasında size yakıt sağlayacak sağlıklı protein içecekleri ve enerji barları seçeneklerimizi keşfedin.

← Önceki gönderi

Sonraki gönderi →

  • NashuaBeslenme

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.