Şeftali Çayı Float – Temiz Bir Tabak

acleanplate.com'dan Şeftali Çayı Şamandıra Tarifi

Bu şeftali çayı şamandırası eğlenceli ve lezzetli bir ikramdır! Sıradan yemekler için alışılmadık tatlar denemeyi seviyorum ve bu tarifin çeşitli meyvelerle de çalışabileceğini hayal etmek zor değil! Köpüklü su ekleyerek şeftali çayını sodaya dönüştürün, ardından en sevdiğiniz vanilyalı dondurmanın üzerine servis yapın. Bu tarifin AIP dostu ve süt içermeyen bir versiyonu için bir vanilyalı hindistancevizi dondurması tarifi kullanın.

Daha kolay AIP tarifleri mi arıyorsunuz?

Diyet değişikliğinin bunaltıcı olabileceğini biliyorum. Otoimmün protokolüne, sadece dört kişinin bu konuda yazdığı bir zamanda başladım ve yıllar boyunca, başladığımda sahip olmayı dilediğim kaynakları size vermeye çalıştım. Sadece tarifler değil, onları uygulamanın yolları. İlk e-kitabım 28 Days of AIP, mümkün olduğunca az güçlükle başlamanızı (veya tekrar yola çıkmanızı) sağlayacak bir yemek planıdır. Birbirinden basit ve lezzetli tarifler, tüm boş zamanınızı mutfakta harcamamak için bol miktarda yemek artıkları ve hazır alışveriş listeleri ile yapmanız gereken tek şey plana uymak ve yola çıkmak. oturun ve yemeğinizin tadını çıkarın. ! 9.99 dolara dijital olarak indirilebilir.

şeftali çayı şamandıra

Bu şeftali çayı şamandırası, şeftali çayını sodaya dönüştürür ve lezzetli bir ikram için süt içermeyen dondurmanın üzerinde servis eder!

Diyet: AIP, Süt Ürünleri İçermez, Yumurta İçermez, Glutensiz, Ceviz İçermez, Paleo, Peskataryan, Vejetaryen

Talimatlar

  • Rooibos yapraklarını büyük bir demliğe veya ısıya dayanıklı başka bir sürahiye koyun ve üzerlerine kaynar su dökün. Örtün ve 5 dakika demlenmeye bırakın, ardından rooiboları süzün ve balı karıştırın. Oda sıcaklığına soğumaya bırakın.

  • Çayı şeftali ve limon suyuyla bir karıştırıcıda birleştirin ve pürüzsüz olana kadar püre haline getirin. Hamuru süzün ve köpüklü suyu yavaşça ekleyin.

  • Dört bardağın her birine birer top dondurma koyun, ardından şeftali çayı ekleyin.

bu tarifi denedin mi?#ACleanPlateAIP ile paylaşın ve etiketleyin!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.