Sarımsaklı Biftek Zoodles – Temiz Bir Tabak

Bu Sarımsaklı Biftek Zoodles, Asya esintili lezzetli bir “erişte” tavada kızartma için bir spiralleştiriciden iyi bir şekilde yararlanır. Bu tarif, kurtulmak istediğim bir kavanoz sambal oelek (bir marka kırmızı biber salçası) olduğunda bir tutamda geldi. Bunu yapmak çok kolay! Otoimmün protokolü izliyorsanız veya itüzümünden kaçınıyorsanız kırmızı biber salçası ve kırmızı dolmalık biberi çıkarmanız gerekse de, atlamak lezzetten uzaklaşmaz. Diğerleri için zevkinize bağlı olarak az ya da çok biber salçası kullanın.

Ekonomi AIP Yemek Kitabı

Nutrient Dense Kitchen, hangi malzemelerin size en iyi değeri vereceğini anlamanıza yardımcı olan ve bunları diyetinize nasıl etkili, ekonomik ve lezzetli bir şekilde dahil edeceğinizi gösteren güzel, basit bir yemek kitabıdır. 125 AIP tarifi ve 5 yemek planı ile bu, kesinlikle çok değer vereceğiniz bir yemek kitabı. Artık Amazon’da mevcut.

acleanplate.com'dan Sarımsaklı Biftek Zoodles Tarifi #paleo #aip #autoimmuneprotocol

sarımsaklı biftek

Bu Sarımsaklı Biftek Zoodles, Asya esintili lezzetli bir “erişte” tavada kızartma için bir spiralleştiriciden iyi bir şekilde yararlanır. Özelleştirilebilir baharat seviyeleri için az ya da çok biber salçası kullanın.

Diyet: AIP, Süt Ürünleri İçermez, Yumurta İçermez, Glutensiz, Ceviz İçermez, Paleo

Talimatlar

  • Büyük bir karıştırma kabında amino asitler, 1 yemek kaşığı zeytinyağı, limon suyu ve biber salçasını birleştirin. Biftek ekleyin ve buzdolabında 15 dakika marine edin.

  • Orta-yüksek ateşte büyük bir tavada, 1 yemek kaşığı zeytinyağını ısıtın. Biftekleri marine sosundan çıkarın (marinden tasarruf edin) ve 3-4 dakika her tarafı kızarana kadar pişirin.

  • Sarımsaklı tavaya 2 yemek kaşığı sıvı yağ ekleyin ve 1 dakika soteleyin, ardından geniş bir kaba aktarın ve kenara alın.

  • Tavaya kalan 1 yemek kaşığı zeytinyağı, 1 yemek kaşığı kalan limon suyu, et suyu, maydanoz, kekik, pul biber ve marine edip ekleyin. Kaynatın ve yaklaşık yarı yarıya azalana kadar 2-3 dakika karıştırın.

  • Kabak ekleyin ve karıştırın, ısınana kadar 2-3 dakika pişirin. Biftekleri tekrar tavaya alıp tekrar ısıtın ve servis yapın.

bu tarifi denedin mi?#ACleanPlateAIP ile paylaşın ve etiketleyin!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.