Sanctuary Bistro ve bir yemek kitabı çekilişiyle tanışın!

Sanctuary Bistro Yemek Kitabı!

Jennifer nezaketle bize yeni Sanctuary Bistro yemek kitabının bir kopyasını verdi. Yemek kitabını kazanmak için nasıl girileceğini öğrenmek için makalenin sonuna gidin!

Berkeley’in küçük, sakin bir semtinde, körfezden sadece birkaç blok ötede gizlenmiş olan Sanctuary Bistro, bir vahadır. Şef Barry Horton’un leziz hazırlanmış bitki bazlı glütensiz yemeklere olan tutkusu her yemekte vücut buluyor. Mevsimsel bir eğlence ile başlayan, takip eden her yemek, lezzet kombinasyonları ve sunumu açısından olağanüstü.

Sanctuary Bistro

Şef Barry’nin yaklaşımı basittir. Taze, organik bileşenlerin kendileri için konuşmasını sağlar. Akşam yemeği menüsü Fransız usulü, öğle yemeği menüsü ise daha basit ama aynı derecede lezzetli. Ve onların Pazar brunch’ı? Glutensiz krepler ve waffle’lar, Florentine Portobello ve bir dizi başka harika seçenek ile bu bizim favorilerimizden biri.

Vegan restoran Sanctuary Bistro

Sanctuary Bistro’daki yemekler harika ama bu hikayenin sadece bir parçası. Restoranın gerçek kalbi ve ruhu, menüdekilerin çok ötesine geçiyor. Chief Barry’nin eşi Jennifer Jones Horton, yalnızca çevredeki topluluğa değil, aynı zamanda şefkate dayalı bir alan da veren inanılmaz bir alan yarattı. Horton’ların diğer aile şirketlerini ve amaçlarını desteklemeye ve sergilemeye yardımcı olduğu bir yer.

Sanctuary Bistro Salatası

Merhamet ve dünyayı daha iyi bir yer yapma arzusu her zaman Jennifer’ın istediği şey olmuştur. Görevleri, insanların yemek yiyebilecekleri bir sevgi yeri yaratmaktır. Sanctuary Bistro’yu evleri olarak adlandırıyorlar ve herkesi, veganları ve vegan olmayanları karşılıyorlar.

Vegan restoranları

Şef Barry ve Jennifer, Mendocino’daki Stanford Inn’de bir araya geldi. Jennifer ülke çapında gidiyordu ve hostele vardığında arabası arızalandı. Kaderdi. Hakkında pek bir şey bilmediğine hayran olduğu organik bahçeleri işletmeye başladı ve sonunda Jeff Stanford’un asistanı oldu.

Vegan Pancar Salatası

Şef Barry, Stanford Inn’in o zamanlar vejetaryen olan restoranı The Ravens’ın mutfağındaydı. İkili çıkmaya başladı. Jennifer için vegan yemek, daha sağlıklı seçimler yapmaktan ve hayvanlara olan şefkatinden kaynaklandı. Barry değişikliği bir gecede yaptı. The Ravens’ın menüsünden peyniri sessizce çıkardı ve kimse fark etmemiş gibiydi. The Ravens, şu anda, Chef Barry tarafından geliştirilen tariflerin çoğunu kullanan oldukça saygın bir vegan restoranıdır.

Blatt Dilla Tempeh Tapınağı

İkili çıkmaya başladı ve sonunda evlendi. Daha büyük bir topluluk isteyerek San Francisco’ya taşındılar. Jennifer ders veriyordu ve Barry kişisel bir şef olarak çalışıyordu. Bitki bazlı bir catering işletmesi olan Local Love Catering’i kurdular.

Sanctuary Vegan Bistro

2013’te asıl istedikleri şeyin bir restoran olduğuna karar verdiler. Ama sadece herhangi bir restoran değil, destekleyici bir topluluk geliştirmek için bir yer. Bir lansman kampanyası başlattılar ve hedeflerini aştılar. Bir yıl sonra Sanctuary Bistro kapılarını açtı.

Şef Barry ve Jennifer inanılmaz derecede sıkı çalışıyorlar. Restoranı işletmek ve onların ve iki küçük çocuğunun restoranın dışında bir aile hayatından keyif almalarını sağlamak çok zaman alıyor. Anneler Günü’nde Jennifer’ın kızının önlüğünün iplerine asılarak onu her yerde takip etmesini seviyorum.

Bu aşkla ilgili. Müşteriler arkadaştır, hikayeler paylaşılır ve insanlar desteklenir. Tam olarak yapmak istedikleri şeyi yaptılar… aynı zamanda istisnai bir bistro olan bir sığınak yarattılar.

Şef Barry ve Jennifer yemek kitabındaki tariflerinden birini sizinle paylaşmamıza nezaketle izin verdiler. Onların lezzetli çiğ “Rawlmond Joy’ları” çok lezzetli ve elinizin altında olması harika bir tatlı. Tarif için buraya tıklayın: Rawlmond Joy’s.

Sanctuary Bistro Yemek Kitabı
Sanctuary Bistro Yemek Kitabı

The Sanctuary Bistro, Chef Barry’nin birçok lezzetli tarifini içeren harika bir yemek kitabı yayınladı. Berkeley, CA’ya gidemezseniz, lezzetli glutensiz vegan yemekler yaratma konusundaki becerilerinden her zaman yararlanabilirsiniz. Bu yemek kitabına bayılıyorum ve bir kopyasını hediye ediyoruz!

Yarışma için sabırsızlanıyor musunuz? Yemek kitabının bir kopyasını buradan sipariş edebilirsiniz: Sanctuary Bistro Yemek Kitabı Satın Alın

Katılmak için, bu makalenin yorumlar bölümünde bitki bazlı yiyecekleri yemeyi neden sevdiğinize dair kısa bir yorum bırakmanız yeterlidir. Kazanan rastgele bir sayı üreticisi tarafından seçilecek ve 24 Haziran Cumartesi günü bildirilecek! Yarışma 23 Haziran Cuma günü saat 22:00’de sona erecektir.

Tüm fotoğraflar ©Susan Powers Photography, 2017

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.