Parlak ve Dengeli Bahar Salatası – Nutrition Stripped®

Bu Parlak ve dengeli bahar salatası lezzetli tatları artırmak için ihtiyacınız olan yemek! Tüm vitamin ve minerallerle dolu, dengeli bir yemek yemenin harika bir yolu.

Lezzet ve besinlerle dolu lezzetli bir kasede sevilmeyecek ne var? Hafta ortasını karıştırmak veya kolaylık sağlamak için önceden hazırlanmak çok kolay.

Nutrition Stripped’da zevk ve beslenmenin birleşimine öncelik veriyoruz. Ve bu tarif harika bir örnek!

Bu dengeli ve parlak bahar salatasını yaratmak için beş temel unsuru kullanın.

NS topluluğunda ve dikkatli beslenme yönteminde yeniyseniz, Foundational Five sistemi size dengeli öğünleri nasıl oluşturacağınızı öğretmemizin bir parçasıdır. Sevdiğiniz yiyeceklerin yemek kaygısı olmadan tadını çıkarma esnekliğine sahip olurken, vücudunuza ihtiyacınız olan beslenmeyi vermenizi kolaylaştırır.

Temel Beşli, protein, yağ, nişastalı olmayan karbonhidratlar, nişastalı ve şekerli karbonhidratlar ve lezzet faktörü (yemeklerinize canlılık, lezzet ve zevk getiren) dahil olmak üzere beş besin öğesinden oluşur.

Yapabilirsin ücretsiz kılavuzumuzu indirin Bu, bu hafta yemek hazırlamak veya taze yemek pişirmek için kullanabileceğiniz dengeli yemekler oluşturmak için Temel Beşli sistemimizde size rehberlik eder!

Kalenin Besinsel Faydaları

Son derece besleyici yoğun

Kale, A, C ve K vitaminleri ile doludur! Ayrıca kalsiyum, potasyum, manganez, magnezyum ve hatta bakır içerir.

Mükemmel bir antioksidan kaynağı

Kale ayrıca antioksidanlarda yüksektir. Bu adamlar, sonuçta hastalıkları önlemeye ve bunlarla savaşmaya yardımcı olmak için bu serbest radikallerle savaşmada özellikle önemlidir.

Bu dengeli ve parlak bahar salatasını yapmak için gerekli malzemeler

Bu dengeli ve aydınlık bahar salatası nasıl yapılır?

Öncelikle tüm malzemelerinizi (sos hariç) geniş bir kapta birleştirin. Tüm malzemeler birleştirilene kadar karıştırın! Son olarak Otlu Tahin sosunuzu gezdirin ve üzerine zeytinyağı gezdirin. Salata iyice kaplanana kadar son bir kez atın!

Bu dengeli ve aydınlık bahar salatasını hazırlamanın püf noktaları

bir ipucu var Bu salatayı hazırlarken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacağını unutmamalısınız.

Malzemeleri önceden hazırlayın

Hazırlık süresini biraz hızlandırmak mı istiyorsunuz? Sebzelerinizi önceden doğrayıp hazırlayabilirsiniz, böylece sağlıklı bahar salatanızı bir araya getirmeye karar verirken ellerinize biraz daha az iş düşer. Yemekten hemen önce baharatı saklayın! Bu, sebzelerin dokusunu ve sertliğini korumanızı sağlayacaktır.

Bu dengeli ve parlak bahar salatasının nasıl hazırlanacağı hakkında SSS

Ya Tahini sevmezsem?

Endişelenme ! Tahin herkese göre değil ve bu gayet iyi. Ballı Hardallı Sosumuz gibi en sevdiğiniz Lezzet Faktörü sosunu tercih edin!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.