Ortaya çıkartmak! Judita Wignall tarafından yazılan Ham ve Basit Detoks kitabı

çiğ detoks

Artık rekabet bitti.

“Ham ve Basit Detoks” ÜCRETSİZ KİTAP!!!

Bu çekiliş için çok heyecanlıyım. Judita Wignal’ı yıllardır seviyorum. O ışıltılı bir ruh ve son kitabı Raw & Simple Detox, onun özverili çalışmalarının parlayan bir örneği.

“Ham ve Basit Detoks, Sağlık, Enerji ve Kilo Kaybı için Lezzetli Bir Vücut Yeniden Başlatma”, pürüzsüz bir detoks için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Judita’nın arzusu “biraz düzenli bir diyet sürdürürken meyve suyu orucunun faydalarını sunmak”. Vücudunuzun temizlenmesine ve dinlenmesine yardımcı olurken yine de lezzetli yemekler yiyebileceğinize inanıyor. Kitabında bunu çok güzel başardığını düşünüyorum.

Detoksunun iki aşaması var. İlk adım, hastalığa neden olan toksik gıdaları ve kimyasalları ortadan kaldırmaktır. İkinci aşama, sindiriminizi dinlendirmek ve “vücudunuzu bağışıklık sistemini güçlendiren ve yaşlanmayı geciktiren vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve bitkisel besinlerle doldurmak için ayarlanmıştır.

Evde toksinlere maruz kalmanızı nasıl azaltacağınızı bile içeren ham detoksun özellikleri hakkında bir bölüm içerir. Mutfağınızı saklamakla ilgili temel bir alışveriş listesi bile içeren bir bölüm var. Ve mutfak eşyaları ile ilgili bir bölüm eklemeyi de unutmadı.

Hediye @ Rawmazing.com

Hafif egzersiz, kuru cilt fırçalama ve sauna gibi detoks tekniklerini öğrenecek, ardından onun harika planlarına ve tariflerine atlayabilirsiniz.

Judita, 7 günlük düşük şekerli detoks planı ve 7 günlük düşük yağlı detoks planı içerir. Hatta kışın nasıl detoks yapılacağına dair talimatlar da içerir. Tarifleri şunları içerir: detoks suları, smoothie’ler, tonikler ve iksirler, çorbalar, salatalar, tatlı ve tuzlu yemekler, ikramlar ve soslar, soslar ve ezmeler. Çok sayıda yemek tarifleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok lezzetli tarif. Gerçekten de çok güzel bir kitap olduğundan bahsetmiyorum bile! Judita’nın kocası fotoğrafçılığı yaptı ve onun harika bir iş çıkardığını söyleyeceğim. Yarışma için sabırsızlanıyorsanız kitabını buradan satın alabilirsiniz: Raw ve Simple Detoks.

Nasıl girileceğini öğrenmek için aşağıdaki “BURAYA GİR” sekmesine tıklayın.

Artık rekabet bitti.

GİRİŞ:

* Bu makalenin yorum bölümüne bu kitabı neden kazanmak istediğinizi anlatan bir yorum bırakmanız yeterlidir. Kişi başına sadece bir giriş.

* Kazanan, rastgele bir sayı üreteci tarafından seçilecektir.

*Yarışma 15 Temmuz 2015 Çarşamba günü saat 22:00’de (PDT) sona erecektir.

*Kazanan kişiyi 16 Temmuz Perşembe günü açıklayacağız.

İyi şanlar!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.