Ortaya çıkartmak! Ham Paşen çubukları! – Rawmazing çiğ ve pişmiş vegan tarifleri

Artık rekabet bitti.

İki kutu Pashen ham çubuğu kazanmak için girin! Talimatlar mesajın sonunda.

Sihir gerçekleştiğinde seviyorum. Bakkal kuyruğunda tesadüfi bir karşılaşma ömür boyu sürecek arkadaşlara dönüşür, yolların kesişmesi hayatta çok ileri giden harika bağlantılar yaratır. Veya harika bir girişimciden reçete geliştirme hakkında soru soran basit bir telefon görüşmesi, harika genişleme fırsatları vizyonlarıyla harika bir işbirliğine dönüşüyor!

Barlar

Bu telefonu yaklaşık bir ay önce aldım. Hattın diğer ucunda, Pashen Bars’ın ortak sahibi Wendy Sorquist vardı. Bu “organik, filizlenmiş ve ham malzemelerle yapılan sağlıklı ve lezzetli süper yiyecek aperatifleri” Wendy’nin bebeği ve oğlu iyiler.

Wendy kurumsal dünyada çalışmakla meşguldü. Büyük bir kurumsal yapıda hissettiği etki eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğrayarak küçük bir şirkette çalışmayı seçti. İyi bir uyumdu ve Wendy daha fazlasını başarabileceğini hissetti.

Wendy’nin kız kardeşi, Paşen çubuklarını piyasaya sürmüştü ve onları çok sınırlı bir üretimle çok küçük bir alanda yapıyordu. Şirketten ayrılmaya karar verdiğinde, Wendy sonunda kendi ürününe sahip olmak için harika bir fırsat gördü.

Barları yeniden adlandırdılar ve erişimlerini genişletmeye başladılar. Ve olmaya başladı. Pashen Barların bulunduğu Minneapolis, sürdürülebilir yerel işletmelere çok açık. İnanılmaz bir topluluk desteği var.

Wendy yola çıktı ve Pashen Barların sığabileceği her mağazayla temasa geçti. Ve yola çıktılar.

Wendy bir gece eve giderken büyülü küçük bir an yaşadı. Küçük imalat alanlarını (bütün barları o ve erkek kardeşinin yaptığı yer) aşmışlardı ve barları yapmak için ticari bir mutfak için umutsuzlardı.

Arabayı sürerken pencereden turta yapan bir kadına baktı. Alan, ortak bir ticari mutfak olan Kindred Kitchen’dı. Minnesota yasaları evde ürün yapma konusunda oldukça katı ve bunun mükemmel bir cevap olduğu ortaya çıktı!

O zamandan beri, Paşen Barları havalandı. Daha büyük bir ortak ticari mutfağa, City Food Studio’ya taşındılar ve prodüksiyon bir çete avcısı gibi gidiyor. Barları Minnesota ve California’daki birçok mağazada bulunabilir ve ulusal çapta genişlemeye hazırlanıyorlar! Böyle hikayeleri seviyorum.

Telefon görüşmesine dön.

Wendy, 5 yılı aşkın bir süredir Pashen Barlarını genişletmek istiyor. Şu anda iki bar sunuyorlar: orijinal ve kakao. İkisi de lezzetli (bizim evimizde bir haftadan az süren iki vaka gönderdi) ama daha fazla lezzete ihtiyaç vardı.

Wendy tarifler üzerinde çalıştı ama sevdiği bir lezzet profilini asla bulamadı. Gücünün reçete geliştirmede değil, pazarlama ve geliştirmede olduğuna karar verdi. Yıllardır Rawmazing’i takip ediyor, tarifleri seviyor ve “Harika lezzetler yaratabilecek biri varsa, o Susan’dır! “. Elini uzattı ve uzun bir konuşmadan sonra, vay, senden gerçekten hoşlanıyorum, bir tür aşk partisi, şimdi onlar için birkaç yeni bar geliştirmeye çalışıyorum. Her yerde oldukça heyecan verici.

Paşen Barı Bağış Yapın!

Bu harika işbirliğini başlatmak için Wendy, hediyemiz için nezaketle iki tam kutu bar bağışladı! Hemen sipariş vermek isterseniz buraya tıklayın: Pashen Bar Satın Alın

Fotoğraf kredisi: Wendy Sorquist, Melissa Mobley

YARIŞMA ŞİMDİ BİTTİ

NASIL GİRİLİR:

  1. Bu makalenin yorumlar bölümünde en sevdiğiniz lezzet kombinasyonları hakkında birkaç kelime yazın. Kişi başına sadece bir giriş!
  2. Yarışma 31 Ocak 2016 Pazar günü saat 22:00’de (Pasifik Standart Saati) PST’de sona erecektir.
  3. Kazananı 2 Şubat 2016 Salı günü açıklayacağız.
  4. Kazanan rastgele bir sayı üreteci tarafından seçilecektir.
  5. Bu yarışma sadece 18 yaş ve üzeri kişilere açıktır.
  6. Yalnızca bir kez girebilirsiniz.
  7. Amerika Birleşik Devletleri dışındaki ülkelerden yarışma kazananları, kendi ülkelerinin yarışma kurallarına tabi olacak ve ek nakliye ücretlerine tabi olabilir.
  8. İYİ ŞANSLAR!

NOT: TÜM YARIŞMA GİRİŞLERİNİN GELEN KUTUSUNDA ALMAK İSTEMİYORSANIZ, KONTROL ETME YORUM BÖLÜMÜNDEKİ ABONE OL BUTONU. SİTEYE ABONE OLMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN SAĞ ÜST KENAR ÜZERİNDEKİ ABONE KUTUSUNU KULLANINIZ.

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.