Nasıl yemek yaparım – Yeni e-kitap mevcut

Nasıl yemek yaparım – Yeni e-kitap mevcut

Merhaba merhaba! Uzun zamandır görüşemedik! Sizin için yepyeni bir e-kitap hazırlamakla çok meşguldüm. Bu kitapla gurur duyuyorum ve içindeki 40 yeni tarifi seviyorum. 81 sayfalık resim, püf noktası ve lezzetli ikramlarla dolu tariflerimi beğendiyseniz mutlaka uğramanız gereken bir yer.

Bu kitap, eşim ve benim evde yemek yeme şeklimizi yansıtıyor. Yemekle daha sağlıklı ilişkimin bir kutlaması. ‘Az yağlı’, ‘rafine şekersiz’ (şeker şekerdir) ve ‘süper gıda’ (zaten ne anlama geliyor?!) Yemek bir ıstırap veya ceza kaynağı değil, bir sevinç olmalıdır. Bu sevinci beslemek ve paylaşmak kendimiz ve başkaları için yaptığımız bir şey olmalıdır.

Bu, tam olarak olması gerektiği gibi pişirilmiş geleneksel tariflerle dolu bir kitap değil. Bu, buzdolabındakilerden ve canımın çektiği şeylerden etkilenerek, yemek yapmayı sevdiğim yolu yansıtan bir yemek kitabı. Harika bir aşçı gibi hissetmenizi sağlayacak ve aynı şeyi pişirmekten yorulduğunuzda size biraz ilham verecek küçük bir yemek kitabı.

Bölümler şunları içerir: Yapı Taşları, Öğle Yemeği Şeyleri, Ana Etkinlik, Hamur Çocuk, Taraf İçin Şeyler ve Şeker İstiyorum. Lezzetli erişte yemeklerinden, kolay kızarmış tavuk ve lezzetli köriden vejetaryen, vegan ve glütensiz seçenekler var. Umarım siz de benim kadar beğenirsiniz.

Lütfen @thehealthhunter ve #howicook tarifleri yaparken beni Instagram’da etiketleyin ki mutfağınızda ne pişirdiğinizi görebileyim.

Yukarıdaki ve aşağıdaki bağlantı aracılığıyla satın alınabilir veya Patreon’uma ayda 4 dolara kaydolduğunuzda ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Kucak dolusu sevgiler.

HH. X

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.