Kuşkonmaz ve domates kabuksuz kiş

Kuşkonmaz ve domates kabuksuz kiş

Para poder ver el contenido en espanol pinche al traductor que ahi en la derecha de la pagina seleccionando el idioma Correcto.

İçeriği İspanyolca olarak görebilmek için sayfanın sağ tarafında bulunan çevirmene tıklayarak uygun dili seçin.

Bu tarifin sponsoru Amerikan kalp derneği ve Amerikan Diyabet Derneği®. Görüşler ve metinler tamamen bana aittir. Son.

Kabuksuz kiş yapmayı seviyorum çünkü geleneksel bir kiş turtasının yaptığı gibi hamur yapma işini içermiyor. Sadece hamuru hazırlamak zaman almaz, aynı zamanda kabuğu atlayarak yüksek oranda işlenmiş karbonhidrattan tasarruf edebilirsiniz.

kabuksuz kuşkonmaz ve domates kiş | İyi Besle 4 Hayat

Diyabetin önlenmesi söz konusu olduğunda yüksek oranda işlenmiş karbonhidratlardan kaçınmak çok önemlidir. Basit karbonhidratlar besleyici mikroplarından ve liflerinden arındırılır. Sağlıksız diyetler genellikle konsantre formlarda (mısır şurubu) işlenmiş çok fazla karbonhidrat içerir ve bu da kalori sağlar ve başka bir şey değildir. Sonuç olarak: Tam tahıllar gibi karmaşık karbonhidratlar gibi karbonhidratları doldurduğunuzda.

Bu tarif için hazırlanışını da kısalttım. Sebzeleri sotelemeye gerek yok çünkü fırında eşit pişecekler. Yemek pişirirken her zaman zaman kazanmayı severim çünkü hepimiz ailelerin bugünlerde ne kadar meşgul olduğunu biliyoruz.

Size tarif fikirleri sunmak için Amerikan Kalp Derneği ve Amerikan Diyabet Derneği ile birlikte çalışıyorum. Bu kabuksuz kuşkonmaz ve domates kiş kalp için sağlıklıdır ve diyabet hastaları için idealdir.

Tam tahıllar, nişastalar, fasulye, soya gıdaları, yeşil sebzeler ve meyveler – doğanın onlara istediği şekilde sunulan gıdalar – en yüksek besleyici oktan derecesini içeren karbonhidratlardır. Lif, besinler ve fitokimyasallar dahil olmak üzere sağlığı destekleyen bileşikler açısından zengindirler. Bu gıdalara dayalı bir diyet, kalp hastalığı, felç, diyabet ve birçok büyük kanser riskini azaltır.

Ek olarak, tip 2 diyabetli kişilerin kalp krizi, kalp yetmezliği ve felçten ölme ve ölme olasılığı diyabeti olmayan kişilere göre iki kat daha fazladır. Ama öyle olmak zorunda değil, riskinizi azaltın.

Sağlığınıza öncelik vermenin zamanı geldi – bunu kendiniz ve sizi sevenler için yapın.

Kalp hastalığı ve felç riskinizi azaltmanın ve kurduğunuz muhteşem hayat için savaşmanın zamanı geldi. Başlamak için daha fazla tarif ve kaynak için DiabetesdeCorazon.org’u ziyaret edin. Ardından, riskinizi nasıl azaltacağınız konusunda doktorunuzla konuşun.

“Artık biliyorum ve şimdi hikayemi değiştiriyorum” demeye hazırsınız. Hikayenizi değiştirme ve riskinizi azaltma zamanı.

Kalp hastalığı ve felç riskinizi nasıl azaltacağınız hakkında daha fazla bilgi için DiabetesdeCorazon.org’u ziyaret edin.

Doktorunuza sormanız gereken 4 soruyu biliyor musunuz?

Kendinize en iyi şekilde bakabilmeniz için aşağıdaki soruları doktorunuza sormanız çok önemlidir.

https://diabetesdecorazon.org/recursos/4-preguntas/

 • ¿Qué cambios debo hacer para cuidarme el corazón?
 • ¿Qué debo hacer antes de mi proxima cita?
 • ¿Cómo sé si los cambios qu’il hecho están teniendo efecto?
 • ¿Qué recursos tengo para aprender más?

Diyabetli yetişkinler, diyabeti olmayan kişilere göre kalp veya beyin krizi geçirmeye 2 kat daha yatkındır.

Con una sola conversación puedes empezar a redusir el riesgo.

Umarım bu bilgiyi kullanabilirsin. Doğru bilgiye sahip olmak anahtardır. Ayrıca bu Kabuksuz Kuşkonmaz ve Domatesli Kiş gibi kalp dostu tariflerle mutfakta sağlığınıza başlayabilirsiniz.

Zevk almak!

kabuksuz kuşkonmaz ve domates kiş | İyi Besle 4 Hayatkabuksuz kuşkonmaz ve domates kiş | İyi Besle 4 Hayatkabuksuz kuşkonmaz ve domates kiş | İyi Besle 4 Hayat

YazdırmakYazdırmak

Kuşkonmaz ve domates kabuksuz kiş

Teslim olmak: 4 porsiyon

Hazırlanma zamanı: 10 dakika

Pişirme süresi: 20 dakika

Toplam zaman: 40 dakika

İçindekiler:

 • Pişirme spreyi
 • 10 ons kuşkonmaz, kesilmiş ve çapraz olarak 2 inçlik parçalar halinde kesilmiş
 • 4 orta boy yeşil soğan, doğranmış
 • 12 üzüm veya kiraz domates, yarıya
 • 4 büyük yumurta akı
 • 2 büyük yumurta
 • 2 çay kaşığı Dijon hardalı (mevcut en düşük sodyum)
 • 1 1/2 çay kaşığı doğranmış taze kekik veya 1/2 çay kaşığı kuru kekik, ufalanmış
 • 1/4 çay kaşığı biber
 • 1/2 su bardağı rendelenmiş veya rendelenmiş az yağlı çedar veya Colby peyniri

Talimatlar:

Fırını önceden 350 ° F’ye ısıtın. 9 inçlik bir cam turta tepsisini veya 4 ayrı 3 inçlik turta tepsisini pişirme spreyi ile hafifçe püskürtün.

Orta boy bir kapta yumurta akı, büyük yumurta Dijon hardalı, kekik ve biberi birlikte çırpın. Kenara koymak.

4 turta kalıbının arasına kuşkonmaz, yeşil soğan ve kiraz domatesleri paylaştırın. 4 adet kek kalıbının üzerine yumurtalı karışımı dökün.

20 veya ortasına batırdığınız bıçak temiz çıkana kadar pişirin. Peynir serpin. Dilimlemeden önce kişin yaklaşık 10 dakika soğumasını bekleyin.

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.