Kiler Organizasyon Kapları – Enfes Lezzetler

Kaplar için silinebilir etiketler

Bu silinebilir etiketler mutfağım için OLMALIDIR. Bunları her şeyde kullanıyorum: kiler kaplarımda, çocukların beslenme çantalarında vb. içeriği ve üretim tarihini etiketlemek için kavanoz kapakları.

Etikete herhangi bir işaretçiyle yazabilir, ardından herhangi bir silgiyle silebilirsiniz. Bulaşık makinesinde bile yıkanabilirler, çıkartmanın kalkmasıyla ilgili hiçbir sorun yaşamadılar.

Onları daha çok seviyorum, böylece kapta ne olduğunu kolayca değiştirebiliyorum ve ne olduğunu etikete yeniden yazabiliyorum. Bir etiketleme makinesi çok kalıcıdır ve gerektiğinde bir şeyleri değiştirmeme izin vermez.

organize bir kilerde istiflenmiş ve atıştırmalıklarla dolu beyaz tel sepetler

Hasır sepetler

Bu istiflenebilir beyaz sepetlere takıntılı. Birbirlerinin içine kolayca yuvalanırlar ve zarar görmeyecek sağlam metallerdir.

Kolay erişim ve ihtiyacınız olanı kapmak için geniş bir açıklığa sahip olmalarına bayılıyorum. Soğan, sarımsak, patates ve kolayca ulaşabileceğiniz ambalajlı ürünleri saklamak için mükemmeldir.

kiler kapısı, kilerden gelen yiyeceklerle dolu bir tel kapı düzenleyici ile açılır

kapı düzenleyici

Aslında sahip olduğum, Shawn’ın mağazada bulduğu Home Depot’du (tam modeli internette bulamıyorum), ancak sahip olmak istediğim ve yakında yükseltebileceğim şey, bu kapı düzenleyici Elfa. Bunu almanı tavsiye ederim.

Daha iyi çünkü sepetler çok daha geniştir ve size daha fazla depolama alanı sağlar. Sepetleri farklı yüksekliklere ayarlayabilmeniz de hoşuma gitti. (Benimkinin hareket ettiremediğim sepetleri var)

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.