Kabak Baharatlı Muz Krep – Temiz Bir Tabak

Bu Balkabağı Baharatlı Krep, tüm zamanların en sevdiğim tariflerinden birinin mevsimlik eğlenceli bir dokunuşu. Plantain krepleri bana ilk olarak The Paleo Mom’dan geldi ve o zamandan beri, sayabileceğimden daha fazla versiyonuna sahip oldum. Hepsi bloga layık değildi, ama her zaman eğlenceliydi. Bu sürümü geçen sonbaharda yayınlamayı planlıyordum, ancak karışıklık içinde biraz kayboldu ve bu baharatlar sadece sonbaharda iyi değildi! Bu lezzetli, tahılsız, süt içermeyen, turta kadar kolay kreplerle balkabağınızı renklendirin.

Düşük FODMAP tarifleri mi arıyorsunuz?

Düşük FODMAP diyeti genellikle IBS veya ince bağırsakta aşırı bakteri üremesi (SIBO) olan kişilere reçete edilir ve bu demografinin otoimmün hastalığı olan kişilerle büyük bir örtüşmesi vardır. 28 Günlük Düşük FODMAP AIP e-kitabım, hem IBS dostu hem de otoimmün diyetleri, bu genellikle zor diyet değişikliğini başlatmak ve basitleştirmek için tasarlanmış 28 günlük tek bir yemek planında birleştirir. Sadece bekleyin: Yemek planı, Web sitemde veya başka hiçbir yerde bulamayacağınız 50 özel düşük FODMAP tarifi içerir; Chicken Vindalo, Jambalaya ve çıtır çıtır Tostones gibi yemekler. Hala sizin için mevcut olan çeşitli tatlara hayran kalacaksınız! E-kitap, 9.99 $ karşılığında dijital olarak indirilebilir.

acleanplate.com'dan Kabak Baharatlı Muz Krep tarifi #paleo #glutenfree #grainfree

Kabak Baharatlı Krep

Bu Kabak Baharatlı Krep, tahıl ve süt içermez, ancak harika sonbahar lezzetleriyle doludur.

Diyet: Süt Ürünleri Ücretsiz, Glutensiz, İnterstisyel Sistit, Düşük FODMAP, Fındıksız, Paleo, Peskataryan, Vejetaryen

Talimatlar

  • Kızartmak için hindistancevizi yağı hariç tüm malzemeleri bir karıştırıcıda birleştirin ve pürüzsüz olana kadar karıştırın.

  • Orta-yüksek büyük bir tavada bir çiseleyen hindistancevizi yağını ısıtın. Hamuru tavaya almak için 1/4 fincanlık bir ölçü kabı kullanın ve krepleri gruplar halinde, her bir tarafta 3 ila 5 dakika veya altın rengi kahverengi olana kadar pişirin.

bu tarifi denedin mi?#ACleanPlateAIP ile paylaşın ve etiketleyin!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.