Hareket Etmenizi Sağlayacak En İyi 4 Egzersiz Sınıfı | fitness ve daha fazlası

Hareket Etmenizi Sağlayacak En İyi 4 Egzersiz Sınıfı

Yardıma ihtiyacın var mı spor salonu rutinine bağlı kalmak? Yalnız değilsin! Grup fitness tam da aradığınız cevap olabilir. Tatillerin hızla yaklaşması ve cazibenin artmasıyla, wEn iyi egzersiz sınıfları listemizi derledik tutmak hareket et ve hepsi motive yıl uzun.

zumba

Zumba bir Her zaman tercih. Eğlenceli ve enerjik bir dans dersi tasarlanmış her yaştan ve beceri seviyesinden insanlar için. İle İyimser Latin müziği sizi anında terletecek. Git Bu dans partisini çok seviyorum çok fazla, muhtemelen gerçekten antrenman yaptığını unutacaksın! Bir arkadaşınızdan size katılmasını veya yenilerini oluşturmasını isteyin. Birlikte terleyen arkadaşlar, birlikte kalın!

Boks

boks sadece bir tane değil çekirdek kas grubunuz için harika bir egzersiz, ama aynı zamanda harika bir kardiyo. Sizin yerel spor salonu bir boks veya kardiyo kickboks dersi sunabilir veya kontrol edebilir Bölgenizdeki özel boks spor salonları. İbu ayrıca güvenli yol için uzun bir aradan sonra stres atmak gündüz!

kamış

Baleden ilham almasına rağmen, bunu denemek için zarif bir balerin olmanıza gerek yok. kamış bale benzeri hareketleri birleştirir kuvvet antrenmanı teknikler benzer pilates ve yoga. Ek olarak güçlendirme kaslarınız ve ekstra ağırlığı korumanıza yardımcı olur engelli, bar ayrıca duruşu iyileştirmeye yardımcı olur ve genel sağlığınız.

döndürmek

döndürmek sınıf sabit bir bisiklete binmekten daha fazlası için yüksek sesli müzik. eğitmenler vardır hevesli ve her zaman istekli yeni gelenlere yardım etmek. Peloton bisikletinin tüm yutturmacalarına rağmen, muhtemelen bodrumunuzda toz toplamaya son verinspin sınıfı her zaman gitmenin yoludur. Diğer grup egzersizleri gibi, spin sınıfı da dostluk ve arkadaşlık sağlar. bir miktar bulamayacağınız dostça rekabet ile Konut bir tek köpeğinle. kendin Yap lezzetli ama yüksek proteinli kahvaltı ve yakınınızdaki bir eğirme dersini deneyin!

Bu ders materyal gerektirdiğinden, Emin olun olup olmadığını görmek için spor salonuna danışın yerinizi ayırtmalısınız. Bazı spor salonları 15 dakika önceden kafa sayımı ister herkese yetecek kadar bisikletleri olduğundan emin olmak için.

Bölgenizde egzersiz dersleri bulmak ister misiniz? Bir spor salonuna ait değil misin? Sınıf Geçişi olmadan grup egzersizinin faydalarından yararlanmanın harika bir yoludur. tam bir spor salonu üyeliği. Sınıf Geçişi yapabileceğiniz bir uygulamadır. bölgenizdeki grup sınıflarını bulun ve katılın yerinde. Bir noktada çalışır sistem yani sadece satın aldığınız geçişler için ödeme yaparsınız. Kullanmadığınız aylık spor salonu üyeliği için artık para harcamak yok!

biraz lazım ek olarak motivasyon? Nashua Nutrition’da bizyardım etmek için buradayız. Tekrar kontrol et daha fazla egzersiz ve kilo verme ipuçları için!

← Önceki gönderi

Sonraki gönderi →

  • NashuaBeslenme

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.