Favori Yaz Salataları – Çiğ ve Pişmiş Vegan Tarifler Rawmazing

Evimizin çevresinde, yaz akşam yemeği genellikle büyük, doyurucu bir salatadır. Salataların hazırlanmasının kolay olmasını ve sıcakken mideyi hafiflemesini seviyorum. Beğenmeniz için en sevdiğim Rawmazing salata tariflerinden bazılarını topladım. Tarif aramanızı daraltmak ve tam olarak aradığınızı bulmak için her zaman tarif dizinini kontrol edebilirsiniz!

İşte ailemin favorilerinden bazıları!

Çiğ sahte ton balığı salatası

Bu lezzetli çiğ salata, ton balığı salatasını taklit etmek için meyveler, sebzeler ve fındık ezmesi kullanır!

Kale ve Lahana Salatası

Sanırım bu salata bizim evimizde yapılan diğer salatalardan daha fazla yapıldı. Eğlenmek için bir standart olan lahana, lahana, cevizler ve kuru kızılcık kombinasyonunu seviyoruz.

Gerçek sigara böreği yapmak için zamanım olmadığında, bu yaylı rulo kase çok daha az iş ile tüm lezzeti topluyor. Fıstık sosu aslında bademden yapılır. Lezzetli!

Pancar hayranıysanız, onları portakal ve baharatlı fındıkla birlikte seveceksiniz. Kekik, hepsini bir araya getirmek için mükemmel bir baharattır.

Bu Buddha kasesi, doyurucu bir kinoa salatası oluşturmak için kinoa ile birlikte taze domates, mısır, avokado ve zeytin kullanır. Burada yanlış gidemezsin.

3 E-kitap koleksiyonunun satışı!

kitap satışıRawmazing 3-Ebook Collection’ın sınırlı bir süre için sadece 9,95 fiyatla satışta olduğunu bilmenizi sağlayacak kısa bir not! Bu koleksiyon, Rawmazing Dondurulmuş Tatlılar, Rawmazing Tatilleri ve en çok satan Rawmazing Geçiş Tariflerini içerir. Her tarifin içinde tam renkli resimler bulunan lezzetli çiğ ve geçişli tariflerle dolu 3 kitap!

Tariflerin neredeyse tamamı kitaplarda yer almakta ve birkaç istisna dışında internet sitesinde bulunmamaktadır. Çiğ yiyeceklere geçiyorsanız, bunların hepsini seveceksiniz, özellikle Geçişler kitabını. Ve donmuş tatlılar kitabından tarifler en iyilerim arasında! Tatil Kitabı, en sevdiğiniz tatil tariflerinin çoğunu alır ve onları çiğ bir lezzete dönüştürür.

Kitaplar 29,95’e paketlenir, ancak sınırlı bir süre için onları 9,95’e alabilirsiniz!

Fırsat için buraya tıklayın: 3 E-Kitap Paketi İndirimi

e-kitap koleksiyonu

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.