En iyi IPA ürünlerinin özeti | IPA diyeti ve daha fazlası

En iyi IPA ürünlerinin özeti

IPA (İdeal Protein Alternatifi) diyetine yeni başlamış olsanız da veya bir süredir takip ediyor olsanız da, hangi ürünlerin yönergelere uyduğunu bilmek zor olabilir. Ve bu ürünlerin gerçekten lezzetli olup olmadığını bilmek daha da zor. Kısıtlı ve sınırsız seçeneklerle müşterilerimizin sevdiği en iyi ürünlerden bazılarının bir listesini hazırladık.

İşte en iyi IPA ürünlerinin özeti:

Öğle yemeği yemek için

Bu kahvaltı seçenekleri, bakkalın orijinaliyle aynı tada sahiptir, ancak ekstra karbonhidrat veya kalori içermez. Ayrıca, hepsi sınırsız IPA’dır!

 • ProtiDiet Ballı Fındıklı Hububat (Bedava)
  Evde eğitim ve (ev) işi başlamadan önce hızlı bir şeyler hazırlamanız mı gerekiyor? Ballı yemiş Cheerios’u seviyorsanız, bunlar mükemmel ikamelerdir.

öğle yemeği

 • SağlıkAkıllı Cheesesteak Makarna (Bedava)
  Philly Cheesesteak ister misin? Cevap bu. sadece 110 kaloride ancak 12 gram proteinle dolu, mükemmel bir öğle veya akşam yemeği.

atıştırmalıklar

Kilo verme hedeflerinizi yolunda tutarken bir sonraki öğüne kadar devam etmenizi sağlayacak lezzetli, suçluluk duymayan bir atıştırmalık mı arıyorsunuz? Bu atıştırmalıklar, IPA diyetinize harika bir ektir.

 • HealthSmart Dereotu Turşu Krinkles (sınır)
  İyi bir dereotu turşu cipsi sever misiniz? Bunlar daha da iyidir çünkü 12 gram protein içerirler ve sıfır kolesterole sahiptirler.

Tatlı

Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmenin anahtarı, yediğiniz şeyden gerçekten zevk almanıza izin vermektir. Pastanı alabilir ve yiyebilirsin de!

 • ProtiDiet çikolatalı fondan kek (sınır)
  Kim diyetinize uyan çikolatalı, yapışkan bir pasta istemez ki? Müşterilerimizden biri olan Caitlin B, tadı çok güzel olduğunu bile itiraf etti “Diyette olmasam bile bunu yerdim.”
 • HealthSmart Cup’ta Kek (Bedava)
  Ideal Protein’in orijinal kupa kekini sevdiyseniz, bunlar gerçek anlaşma gibi! Lezzetlerin hiçbiriyle gerçekten yanlış gidemezsin. Zencefilli kurabiye seçerseniz bu lezzet sınırlıdır. Bazıları kahvaltıda yaban mersini sever.
 • Kay’s Naturals Tarçınlı Badem Proteinli Kurabiye Isırıkları (sınır)
  Onları yutmak isteyeceksiniz. Ve yapabilirsin! Besinsel olarak diğer kurabiyelerden üstündürler. Denemek için bir veya birkaç çanta satın alın. Bu kurabiye ısırıkları ayrıca bal, badem ve espresso moka aromalarında gelir.

Bir ürünün IPA diyet protokolüne uyup uymadığını bilmiyorum. Artık soru veya hata yok! Kullanışlı hesap makinemizi kullanın.
IPA Hesaplayıcı

Kendi IPA ürünlerinizi bulmak ister misiniz? Sizin için kolaylaştırdık! Basitçe “daha fazla” menümüze gidin ve İdeal Protein Alternatiflerini seçin (Bedava veya sınır).

Veya farklı ürün kategorilerine göz atarken yandaki diyet filtresini kullanabilirsiniz.

← Önceki gönderi

Sonraki gönderi →

 • NashuaBeslenme

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.