Blog: En İyi Keto Dostu Ürünler | NashuaBeslenme

Ketojenik diyet veya kısaca keto, birçok kişi için popüler bir diyettir. Sağlığa birçok faydası vardır ve kilo verme hedeflerini iyileştirebilir.

Keto diyeti yüksek yağlı bir diyettir, bu nedenle amaç karbonhidrat, iyi protein ve yüksek (sağlıklı) yağ oranı düşük bütün öğünleri yemektir. Daha fazla yağ yediğinizde, vücudunuz daha fazla karbonhidrat yediğinizde yapabileceği “yağ depolama” moduna girmez. Bu kilo kaybına yardımcı olacaktır.

Keto diyetini (veya bu konuda herhangi bir diyeti) takip etmenin en iyi yolu, önceden plan yapmak ve ona bağlı kalmaktır. Her şeyin dengeyle ilgili olduğunu hatırlamak da önemlidir. Yolda kalmak için doğru ürünlerle, sağlığınızdan ödün vermeden tatlı ve tuzlu zevklerin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Diyet yapmanın zor olabileceğini anlıyoruz, bu yüzden bu yolculuğu biraz daha kolaylaştıracak bazı ipuçları sunmak istiyoruz. İşte bu nedenle, günü geçirmenize ve her türlü hazzı gidermenize yardımcı olmak için keto dostu en iyi ürünlerimizin bir listesini derledik.

Yolda kalmanıza yardımcı olabilecek 5 popüler seçenek:

ProtiDiet Soya Fıstığı

Bu kuruyemişler, keto diyetinin önemli bir parçası olan mükemmel bir sağlıklı yağ kaynağıdır.

Ayrıca, porsiyon başına 15 gr soya proteini ve 8 gr diyet lifi içerirler, böylece bu sağlıklı yiyecekle kendinizi tok hissedebilirsiniz.

Onları atıştırmalık olarak yiyebilir veya karbonhidratsız ekstra gevreklik için salataya koyabilirsiniz.

Proti-İnce Keto Barlar

Düşük karbonhidrat, yüksek yağ, ketoya geçmenin yoludur ve bu barlarda her şey var, ayrıca tadı harika!

Küçük bir çikolata ikramına ihtiyacınız olduğunda (kim istemez), keto diyetine bağlı kalırken bu sizin için olabilir.

Protein Fıstık Ezmesi Bardakları

Ketoda kaçınılması gereken şeylerden biri de yüksek şekerli meyvelerdir. Ama ya canınız şeker çekiyorsa? Reese’s Cup için uzanmanıza gerek yok; Bunun yerine Quest Nutrition’dan Protein Kaplarını tercih edin. Bir fark bile hissetmeyeceksiniz.

Bu ikramlar kesinlikle tatlı ihtiyacınızı giderecek ve porsiyon başına 11 gr protein içeriyor. Öyleyse devam edin, kendinizi bu keto dostu tatlıyla şımartın.

Fit & Yalın Keto Kahve

Tüm kahve severler için, bu sizin için!

Bu kahve tozu, keto diyetinin iki önemli bileşeni olan otla beslenmiş tereyağı ve pembe Himalaya tuzu içerir.

Ayrıca, bu karışımın tadını sıcak veya soğuk olarak çıkarabilirsiniz, böylece kahvenizi nasıl severseniz sevin, işinize yarayacaktır.

Proti-İnce Ketojenik Toz Karışımı

Keto diyetinin bir diğer önemli kısmı da susuz kalmamaktır. Bu, besinlerin vücudunuzda hareket etmesine yardımcı olur ve toksinlerden kurtulmanıza yardımcı olur.

Beta-Hidroksibütirat (BHB) tuzları ve sadece 1 gr şeker ile bu toz, tattan ödün vermeden birçok fayda sağlayacaktır. Karışımdan bir paket soğuk suya ekleyin, çalkalayın ve keyfini çıkarın.

Aynı zamanda birden fazla aromada gelir, böylece harika tadı olan bir şey içerken açlığı bastırabilirsiniz.

İster keto için yeni olun, ister yolda kalmak için biraz çeşitlilik eklemeniz gerekiyorsa, sizin için bir şeyimiz var. Keto koleksiyonumuzda her zaman daha fazla keto dostu ürün bulabilirsiniz. Ve keto diyetine nasıl başlayacağınıza ve başarılı olacağınıza dair daha fazla ipucu için yapılacaklar ve yapılmayacaklar listemize göz atın.

← Önceki gönderi

Sonraki gönderi →

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.