Bitki bazlı bir tatlı tarifi, yeni cilt ve paket servisler

Sağlıklı ve bitkisel beslenmek, kendinizi tatlılardan mahrum bırakmak anlamına gelmez! Tarihler mükemmel bir bütün gıda tatlandırıcıdır. Onları bu lezzetli yulaf ezmeli kurabiye hamuru ısırıklarında deneyin. Hızlı ve kolay bir tatlı atıştırmalık için bir mutfak robotunda kolayca bir araya gelirler. Ücretsiz tarifi alın buradave için Instagram’ımıza göz atın bir video nasıl yapıldıkları hakkında.

En İyi Paket Servisler: Kan Basıncı

Ünlü Küresel Hastalık Yükü Araştırmasına göre, yüksek tansiyon, çeşitli ölüm nedenlerine katkıda bulunan dünya çapında ölüm için önde gelen risk faktörüdür. Peki tansiyonumuzu düşük tutmak için ne yapabiliriz? Kontrol etmek konu sayfası özet ve video gibi Yüksek tansiyondan nasıl ölmezsiniz? ve Doğal olarak tansiyon nasıl düşürülür.

Cilt 57 şimdi mevcut

Yeni video koleksiyonum yayında. Bu koleksiyon, sığır lösemi virüsü ve meme kanseri hakkında bir güncelleme, uzun ömür, tuz ikamesi olarak potasyum klorür ve çok daha fazlasını içerir.

Bu yeni ciltteki her video, önümüzdeki birkaç ay içinde yüklenecek ve elbette ücretsiz olarak sunulacak, ancak beklemek istemiyorsanız, hepsini aktarabilirsiniz. şu anda.

Aylık 25 dolardan fazla destekçiyseniz ve bağışçı ödülleri, yeni indirmeye ücretsiz bir bağlantı aldığınız için muhtemelen bu yeni konularda zaten uzmansınız. Herkese açık hale gelmeden önce yeni videolara erken erişim istiyorsanız, lütfen aylık sponsor. Cömertliğiniz olmadan işimize devam edemezdik. Teşekkür ederim!

Gönüllü tercüman aranıyor

videolarımızı izlerseniz NutritionFacts.org veya Youtube, videonun sağ alt köşesindeki ayarlar çarkına tıklayarak birden çok dilde altyazıya erişebilirsiniz. Tüm videolarımız İngilizcedir ve çevrilmiş altyazılara sahiptir. Dünyanın hemen her ülkesinde görülüyorlar! Profesyonel çeviri geçmişiniz varsa, başvurmayı düşünün. burada.

Özellikle Felemenkçe, Fransızca, Almanca, Hintçe, Macarca, İtalyanca, Basitleştirilmiş Çince, Rusça, İspanyolca, Tamilce ve Vietnamca için çevirmenler arıyoruz.

Gönüllü Spotlight: Xiaoju Zhang

“Videoları ve diğer içerikleri İngilizce’den Çince’ye çeviriyorum. Sağlıklı beslenmeyle ilgili gerçekleri öğrenirken NutritionFacts.org ekibiyle çalışmaktan keyif alıyorum. Umarım burada yaptığımız şey, daha fazla insanın sağlıklı bir yaşam tarzına giden kendi yolunu bulmasına yardımcı olabilir. En sevdiğim sağlıklı yiyecek tofu: olasılıklar sonsuz!

Ayın en iyi 3 videosu

Rustik ahşap arka planda süt, süzme peynir, ekşi krema ve buğdayEnflamasyona neden olan yiyecekler

Enflamatuar belirteçler, proinflamatuar bir öğünden sonraki altı saat içinde ikiye katlanabilir. Hangi yiyecekler en kötü?

Rustik bir arka planda kepekli makarna, fındık, meyve ve sebze ile yüksek lifli bitki gıdalarıKanserin on ayırt edici özelliğiyle yiyeceklerle savaşın

Kanserden korunmanın temeli haplar değil bitkilerdir.

Dr. Greger's Daily Dozen'dan önerilerle boyayınFlashback Friday: Dr. Greger’in Günlük Düzinelerce Kontrol Listesi

Kitabımda nasıl ölmezÖnerilerimi günlük rutinime dahil etmeye çalıştığım her şeyin bir Günlük Düzine kontrol listesi etrafında toplarım.

Sağlıkta,
Michael Greger, doktor

Not: Henüz yapmadıysanız, ücretsiz videolarıma abone olabilirsiniz. burada ve yıl boyunca canlı sunumlarımı izleyin:Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.