Baharatlı Mantar Şiş – Temiz Bir Tabak

Kırmızı biber ezmesinin dokunuşu, bu basit mantar şiş garnitürünü, herhangi bir Asya veya Orta Doğu pilav ve et ana yemeği için mükemmel, hafif baharatlı ve ağız sulandıran bir eşlik haline getiriyor. Ya da vejeteryan yemeğinizin yıldızı olarak kullanın. Hava güzelse ve ızgara havasındaysanız, hoş bir dumanlı lezzet için ızgara yapabilirsiniz, ancak fırında da aynı şekilde giderler. Zevk almak!

Yemeklerinizi planlamak için yardıma mı ihtiyacınız var?

GerçekPlanlar Kendinizi ilhamsız hissediyor veya paleo veya otoimmün diyetinize bağlı kalmakta zorlanıyor musunuz? Bir planın olmasına yardımcı olur. Gerçek Planlar, ailenizin büyüklüğü, programı ve ihtiyaçları için özel bir plan oluşturur ve yıllık abonelik için kaydolursanız ayda yalnızca 6 ABD dolarıdır. Bu, 28 günlük AIP’yi tamamlayan ve bazı heyecan verici yeni tariflere ayak uydurmak isteyenler için harika bir sonraki adım!

acleanplate.com'dan Mantar Şiş Tarifi #paleo #aip #autoimmuneprotocol

mantar şişleri

Bu hızlı ve kolay, hafif baharatlı mantar şişlerini en sevdiğiniz Asya veya Orta Doğu pilavı ve et yemekleri ile servis edin ya da vejeteryan yemeklerinde meze olarak kullanın.

Diyet: AIP, Süt Ürünleri İçermez, Yumurta İçermez, Glutensiz, Ceviz İçermez, Paleo, Peskataryan, Vejetaryen

Talimatlar

  • Tüm malzemeleri geniş bir kapta birleştirin ve iyice karıştırın, ardından buzdolabında 30 dakika marine edin.

  • Fırını önceden 350 derece F’ye ısıtın. Mantarları dört adet ıslatılmış metal veya bambu şiş arasında eşit olarak bölün.

  • Şişleri ağız kenarlı bir fırın tepsisinin üzerine rafa yerleştirin. 9 ila 12 dakika yumuşayana kadar kızartın.

bu tarifi denedin mi?#ACleanPlateAIP ile paylaşın ve etiketleyin!

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.