30+ Vegan Yemek Hazırlama Tarifleri

Toplu yemek pişirme ve buzdolabında/dondurucuda saklama için mükemmel 30’dan fazla vegan yemek hazırlama tarifi. Makarna ve körilerden yulaf ezmesi ve keklere kadar her şey dahil kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, atıştırmalıklar ve tatlılar için seçenekler.

Keşke daha önce edinseydim dediğim bir alışkanlık? Yemek hazırlığı. Ve ne pişireceğimi bilmeden saatlerce uyanık kaldığım için yemeğimle ilgili genel bir organizasyon. Kararsızlıktan sonra, bir kase yulaf lapası veya pirinç ve fasulye yedim. Elbette, ikisi de harika, ancak çoğu zaman sadece değiştirmek istersiniz.

İyi yemek yemek için, hayatınız ne kadar meşgul olursa olsun, sizin için işe yarayan doğru miktarda hazırlık yapmanız gerekir. Bazı insanlar için bu, bir Pazar günü tüm bir hafta boyunca sıfırdan yemek yapmak anlamına gelir. Diğerleri, tüm doğru malzemelerin hazır olduğundan emin olmayı veya hafta boyunca daha küçük yemek hazırlıkları yapmayı sever.

Hangi seçenek daha yakınsa, kendimden ve diğer blog yazarlarından bir dizi lezzetli vegan yemek tarifi hazırladım. Hangilerini denediğinizi bana bildirin!

30+ Vegan Yemek Hazırlama Tarifleri

Vegan yemek hazırlama kahvaltısı

Sabahlarınızı çok daha kolay hale getirecek çeşitli vegan kahvaltılar! Tatlı ve tuzlu seçenekler dahildir.

Vegan yemek hazırlık öğle ve akşam yemeği

Rahatlatıcı, lezzetli, tüm malzemelerle hazırlanmış bu öğle ve akşam yemeği hazırlık fikirleri, tüm ailenin seveceği her zaman hazır bir şeyler olmasını sağlayacaktır.

Vegan yemek hazırlık atıştırmalıkları ve tatlıları

Gün içinde biraz acıktığınız anda tadını çıkarabileceğiniz tatlı ve tuzlu seçenekler!

Bugünün özeti bu kadar! Bu vegan yemek hazırlama tariflerinden sizin favoriniz hangisi? Unutmayın – daha kolay günlük vegan tarifi fikirleri için Pinterest’e kaydetmeyi ve beni Instagram’da (@ohmyveggies) takip etmeyi unutmayın.

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.